Producenci
O firmie

Szanowni Państwo,


zachęcamy do zapoznania się z katalogiem produktów naszego sklepu, odwiedzin na stronie www.salonmuzyki.pl jak również w naszej siedzibie w Skierniewicach przy ulicy Żwirki 3.

 

SalonMuzyki.pl należy do stacjonarnego sklepu Salon Muzyki Sp. z o.o. w Skierniewicach. Jesteśmy sklepem muzycznym powstałym z inicjatywy Polskich Nagrań w 1988 roku w Skierniewicach jako sklep firmowy PP Polskie Nagrania Nr 2 obok Nr 1 z Nowego Światu w Warszawie.

W 1993 roku przekształciliśmy się w samodzielną firmę "Sklep Muzyczny Pod Filarami" w Skierniewicach. Kolejny rozdział w naszej historii to tranformacja do FHU Kinga w roku 2012 i powrót do korzeni w zupełnie nowej odsłonie jako Salon Muzyki Sp. z o. o. Nasza oferta to artykuły z branży muzycznej i przemysłowej ale nie tylko...

W dziale muzycznym oferujemy nagrania CD i DVD, muzyczne i filmowe pasjonatów obu gatunków, bajki audio i video dla dzieci, muzyka dla każdego - dziecięca, pop, rock, jazz, klasyka, ballada, poezja śpiewana, filmy fabularne, seriale, dokumentalne, popularno-naukowe, koncerty na DVD a także opery, instrumenty - dęte, strunowe, perkusyjne, klawiszowe, akustyczne i elektroniczne. Niezbędny osprzęt w postaci strun, stroików, metronomów, tunerów, kluczy, ustników, pokrowców, futerałów, chemii czyszcząco-konserwującej, naciągów perkusyjnych, czyneli, pałek perkusyjnych, podręczniki i śpiewniki dla uczniów szkół muzycznych, ognisk, amatorów i profesjonalistów, pulpity do nut, statywy instrumentalne i sceniczne, artykuły sceniczne, mikrofony wszelkiego formatu, oświetlenie, żarówki, nagłośnienie, miksery i wzmacniacze, wytwornice dymu i baniek.

Wśród artykułów przemysłowych proponujemy przewody i kable instrumentalne, mikrofonowe, kolumnowe, audio, video, zasilające i antenowe, końcówki i redukcje połączeniowe audio, video/RTV, zasilacze instrumentalne, ładowarki bateryjne, baterie i akumulatory.

Naszą ofertę wzbogaca niewielki dział zabawek a w nim miedzy innymi: modele aut i motocykli w skali 1:10; 1:30; 1:60, lalki szmaciane i maskotki pluszowe, - gry planszowe i puzzle oraz łamigłówki 3D, - modele pojazdów dla majsterkowiczów i hobbystów motoryzacji. Jesteśmy chyba nieliczni posiadający w swej ofercie nośniki magnetyczne: - kasety audio i video VHS oraz mini DV, - jak również płyty CD i DVD w tym wersja RW, karty pamięci i pendrive'y. Jednym słowem - dla każdego coś miłego.

 

Zapraszamy na zakupy i dziękujemy za wybór naszych propozycji.

Życzymy satysfakcji z dokonanych u Nas zakupów.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl